O nas

Ekipa koncertów retro – „W siódmym niebie”

 

TOMASZ WARMIJAK – I tenor, kierownik muzyczny

Wokalista i pianista. Absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie śpiewu solowego. Jako solista i kameralista brał udział w różnych projektach muzycznych na wokalnych scenach Polski i za granicą. Z powodzeniem zajmuje się również muzyką rozrywkową (blues, rock, jazz) występując jako wokalista, pianista i aranżer.

ARKADIUSZ LIPNICKI – II tenor

Artysta kabaretowy, wokalista, parodysta, konferansjer. Od ponad dwudziestu lat związany z Grupą Rafała Kmity, z którą zdobył wiele prestiżowych nagród na festiwalach kabaretowych i teatralnych. Studiował śpiew w krakowskiej Akademii Muzycznej.

 

 

GRZEGORZ ŻOŁYNIAK – baryton

Absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Współpracując z wieloma scenami muzycznymi koncertował w kraju i za granicą w repertuarze klasycznym i rozrywkowym. Artysta Warszawskiej Opery Kameralnej.

 

PIOTR WIDLARZ – bas

Wokalista i akordeonista. Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie akordeonu. Laureat krajowych i zagranicznych konkursów akordeonowych. Jako kameralista i chórzysta brał udział w realizacji wielu projektów muzycznych w Polsce i za granicą.

WACŁAW TUREK – akordeon

Ukończył z wyróżnieniem krakowską Akademię Muzyczną. Laureat krajowych i zagranicznych konkursów akordeonowych.

 

 

Gościnny udział specjalny:

 Anita Lipnicka

 

 

Sonia Bohosiewicz

 

Ewelina Flinta

 

 

 

Artyści współpracujący z zespołem:

Artur Janda – bas-baryton, Piotr Kędziorek – baryton, Przemysław Baiński – tenor, Andrzej Marusiak – tenor,  Michał Dembiński – bas, Piotr Pieron – bas

Rozszerzony skład muzyczny:

Paweł Pańta / Wojtek Gumiński – kontrabas

Marcin Słomiński / Szymon Linette – perkusja

Artur Hołuszko / Krzysztof Fornalski – gitara/mandolina

Nadchodzące koncerty
  • Brak wydarzeń
  • LikeBox